Vážení zákazníci, prosíme až do odvolání neobjednávejte zboží. Z důvodu rekonstrukce eshopu a dalších obtíží jak technických tak časových nejsme schopni momentálně vykrývat objednávky. Veškeré rozpracované objednávky kde nebylo například telefonicky komunikováno, budou stornovány a případné platby předem budou postupně v tomto týdnu a následujícím to jest 30.1. - 8.2.2019 vraceny na účty odkud přišli. Velmi se omlouváme za komplikace.

Jak nakupovat

Nebudeme vám tu popisovat jak nakupovat v e-shopu. Určitě nejste v nějakém prvně :-)

Ale pár specifik u nás je a ty vypíchneme.

Zobrazení produktů a co to znamená

Předně si všimněte zejména u ponožek ale i jinde zobrazení produktů v některých kategoriích. Většinou jsou vyobrazené dvě barevná provedení výrobku naráz. To symbolizuje že výrobek má více barevných variant a uvidíte je po jeho rozkliknutí. Také to symbolizuje že výrobek je možné koupit po jednotlivých párech v případě ponožek.

Někde je výrobek zobrazen jeden. To znamená že jde koupit jednotlivě ale neznamená to že by nutně nebyli další barevné varianty. Můžou tam být. Stačí se mrknout.

Tam kde jsou vyobrazeny 3 produkty stejné barvy tam to znamená že výrobek je pouze v té jedné dané barvě, více jich není. A je možné že se prodává jako sada několika kusů.

A pokud uvidíte a to uvidíte, že někde jsou zobrazené tři produkty v jednom odlišných barev tak tam je jisté, že tento produkt lze zakoupit pouze jako celé balení vyobrazených provedení. Je to z důvodu že my to takto musíme kupovat na sklad a zbývalo by nám tu skladem některé varianty ze sady které se až tak nelíbili.

Dálé můžete potkat produkt s pěti variantami v náhledu, tam jde jistě o kompletní sadu produktů a většinou v nějaké akci.

Toto členění platí zejména u ponožek a podkolenek i dalšího sortimentu pokud to tak je vyfocené tak to není náš záměr a tudíž tato pravidla neplatí.

 

Využívejte filtry barev, velikostí apod.

Tam kde jsou k dispozici filtry využívejte je. Klademe na ně vysoký důraz a veškeré zboží důsledně označujeme parametry a vším co o něm víme. Toto se ve filtrech promítá. Najdete je v levém menu pod kategoriemi. Usnadní vám to život a vše bude přehlednější. Zůstane vám tak jen zboží které skutečně hledáte a celkem snadno tak zjistíte zda ho máme v nabídce či nikoli.

Navštivte Ponozky-tlapka.cz u ShopMania