Vážení zákazníci, prosíme až do odvolání neobjednávejte zboží. Z důvodu rekonstrukce eshopu a dalších obtíží jak technických tak časových nejsme schopni momentálně vykrývat objednávky. Veškeré rozpracované objednávky kde nebylo například telefonicky komunikováno, budou stornovány a případné platby předem budou postupně v tomto týdnu a následujícím to jest 30.1. - 8.2.2019 vraceny na účty odkud přišli. Velmi se omlouváme za komplikace.

Jak správně určit velikost podprsenky

Jak správně změřit a určit svou velikost podprsenky

 

1. POD PRSY

Tento rozměr měříme nejlépe při výdechu. Dbejte na to aby metr šel vodorovně a pevně kolem hrudníku a nebyl nikde prověšený. Od naměřeného čísla v celých centimetrech, odečtěte 5-8 cm následně přiřadtě k nejbližšímu číslu z tabulky. Je-li tedy naměřená hodnota 76 cm, pak bude správný obvod podprsenky 70. Je nutné aby podprsenka šla zapnout až na poslední háček. Obvod časem povolí a je tedy nutné aby šla podprsenka dotahovat dle potřeby aby pevně seděla. Nechcete přeci takovou tu podrsenku, která přes den otravuje nutností neustálých úprav a posunů.

2. PŘES PRSA

Tento rozměr měříme naopak ideálně při nádechu a nejlépe v nějaké mírně vyztužené podprsence. Opět dbáme na to aby metr šel rovně a neprověšoval se nikde. Měříme v místě kde jsou prsa nejplnější tedy nejčastěji přes bradavky. Metr nedotahujeme, aby neseškrcoval, spíše volněji. Naměřenou hodnotu dosaďte do tabulky kde volíme spíše nejbližší větší rozměr z možných nabízených. Je lepší když je košíček o trochu větší, už jen třeba kvůli období menstruce kdy se prsa mírně zvětší a podprsenka by mohla být malá. Naměříte-li tedy rozměr 92 a první rozměr-obvod pod prsy je 70 volte košíček F. Máte tedy velikost 70F.

 

TABULKA VELIKOSTÍ PODPRSENEK:

tabulka_velikosti_podprsenek

Navštivte Ponozky-tlapka.cz u ShopMania