Vážení zákazníci, prosíme až do odvolání neobjednávejte zboží. Z důvodu rekonstrukce eshopu a dalších obtíží jak technických tak časových nejsme schopni momentálně vykrývat objednávky. Veškeré rozpracované objednávky kde nebylo například telefonicky komunikováno, budou stornovány a případné platby předem budou postupně v tomto týdnu a následujícím to jest 30.1. - 8.2.2019 vraceny na účty odkud přišli. Velmi se omlouváme za komplikace.

O nás

O nás

 

Ponožky Tlapka

Jsme specializovaný prodejce a distributor vybraných druhů značek ponožek a podkolenekSportovní ponožkykompresní podkolenkyzdravotní ponožky a mnoho dalších. Nabízíme a prodáváme ponožky a podkolenky českých výrobců a značek jako jsou Voxx, Lonka, Boma, Litex, Tlapa nebo Novia. Které jsou mezi lidmi oblíbené výbornou kvalitou a u nás i skvělou cenou.

V nabídce máme i další sortiment, jako je sportovní oblečení nebo oblečení pro volný čas, případně dámské plavkypánské plavkyvše od českého výrobce Litex.

Spodní prádlo nebo košilky - český výrobce Baroza.

Tvorba tohoto e-shopu byla jen logickým dalším krokem zejména na časté dotazy zákazníků zda něco takového provozujeme. Je to ke zvýšení Vašeho komfortu při nákupu našeho zboží. Již nemusíte do ulic. Stačí jen objednat.

Většinu zde vystaveného zboží držíme skladem vždy v minimálním množtví 5 a více kusů ve všech velikostech dle obliby jednotlivé položky. Nemělo by se tedy stát že by něco nebylo k dispozici po objednání. 

V naší nabídce najdete ponožky a nejen ponožky vhodné do každého počasí i ročního období, pro každou příležitost. 

 

V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás na emailu: tlapka@ponozky-tlapka.cz

 

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.

 

Tlapka

Navštivte Ponozky-tlapka.cz u ShopMania