Vážení zákazníci, prosíme až do odvolání neobjednávejte zboží. Z důvodu rekonstrukce eshopu a dalších obtíží jak technických tak časových nejsme schopni momentálně vykrývat objednávky. Veškeré rozpracované objednávky kde nebylo například telefonicky komunikováno, budou stornovány a případné platby předem budou postupně v tomto týdnu a následujícím to jest 30.1. - 8.2.2019 vraceny na účty odkud přišli. Velmi se omlouváme za komplikace.

Pravidelné zásilky

doprava

Máme poměrně početnou skupinu zákazníků, která se k nám vrací pro prakticky totožné nebo velice podobné zboží, vždy v nějakém intervalu během roku.

Především pro tyto, ale i další zákazníky je určena naše služba pravidelných zásilek. 

 

Co to mi to přinese a co to umí?

- Především pohodlí a odbourání starostí s nákupem běžných věcí. 

 

Jak to funguje?

- Předně se zaregistrujte jako zákazník u nás. 

- Proveďte první objednávku. A do poznámky v objednávce nám napište něco jako: "Chci pravidelné zásilky, upozorněte mne čtvrtletně". Není nutná tato přesná formulace, ale je nutná frekvence. Měsíčně, čtvrtletně, pololetně, ročně. To je na vás.

- Od této doby si systém každou vaši objednávku bude pamatovat a tu poslední vám budeme ve vámi zvoleném intervalu, tedy například každý čtvrtrok připomínat emailem. Kde se vás zeptáme zda chcete totožnou objednávku rovnou odeslat, nebo ji chcete ještě upravit. Není to závazné.

- Podobnou funkci si navíc můžete vyvolat ručně ve svém účtu kdykoli. Můžete se přihlásit a v seznamu objednávek již realizovaných si vybrat a jen dát zkopírovat objednávku. 

 

Dobře, mám zájem, co teď?

- Stačí jen objednat.

 

Navštivte Ponozky-tlapka.cz u ShopMania