1
Obsah nákupního košíku

Nakupte ještě za 1 799 Kč a budete mít dopravu zdarma

Reklamace a výměna zboží

Reklamační formuláře ani podobné věci u nás moc nehledejte. My si tu na to moc nehrajeme. Přijde nám to zbytečné papírování a zátěž pro nás i Vás. Zákazníkům věříme a tomu podřizujeme i tento proces.

Tedy chcete-li zboží vrátit v zákonné lhůte 14 dní od jeho převzetí nebo jen vyměnit či vrátit část objednávky, například kvůli nevyhovující velikosti, udělejte tyto jednoduché kroky:

 

  1. Napište nám email na tlapka@ponozky-tlapka.cz že máte ten a ten problém a o co jde. Od této chvíle o Vás víme a brzy se Vám ozveme.
  2. Na naše ozvání čekat nemusíte. Zboží mezitím zabalte a odešlete na adresu: Jaroslava Borovcová (Ponožky Tlapka), Zemědělská 972/4, 50003 Hradec Králové 3 
  3. Připojte krátký dopis nebo lísteček s popisem problému, jen pro připomenutí nám.
  4. Jakmile nám zboží dorazí, ozveme se vám s řešením reklamce e-mailem nebo telefonem.

 

Platby realizované kartou vracíme zpět na kartu ze které přišly. V případě platby na účet či dobírky, připojte prosím číslo účtu kam peníze vrátit.

 

Jednoduché že :-) ? A jen malý dodatek na konec:

Zboží které vracíte nebo měníte zasílejte prosím zpět pokud možno i s jeho přebalem, obalem či štítkem. Není to povinnost, jen naše prosba.

Předpokládáme též určitou soudnost a to že nám nebudete posílat zpět zboží nošené, opotřebované, či nějak jinak poškozené. Nebo například po 3 měsících kdy si vzpomenete že jej vlastně nepotřbujete, byť je nerozbalené. Taková to reklamace ze zákona bude vyřízena ale předem s negativním výsledkem. Nejsme půjčovna. Tím nikoho nechceme shazovat nebo škatulkovat, jen máme vlastní zkušenost a také jsme členem určitých skupin sdružující e-shopy kde si e-shopaři podobné příběhy vypráví a víme proto, že takoví vykukové existují a děje se to. A bohužel docela často..

Reklamace a výměna zboží

Poslední příspěvky
18.09.2020 09:16
14.08.2019 21:22
14.08.2019 21:21
14.08.2019 21:12
Tagy